Bet365 Slovakia

Nico Hülkenberg sa pripojí k Renaultu po opustení tímu Force India na konci sezóny Formule One.Po vyhlásení Force India už v piatok oznámil, že 29-ročný jazdil, Renault potvrdila, že príde do budúcej sezóny na “viacročný” obchod.

“V jeho stint s Renaultom Michael Schumacher pomohol nielen Bet365 pomôcť Nemecku vybudovať F1, ale tiež vyvolalo moje nadšenie a oheň pre preteky, “uviedol vo vyhlásení Hülkenberg. Buď Dane Kevin Magnussen alebo britský jazdec Jolyon Palmer – súčasný pár Renault F1 – bude musieť urobiť cestu pre Hülkenberg, ktorý poďakoval Force India za to, že neblokoval jeho move.Give drahé austrálskej F1 Grand Prix do NSW, povedzme viktoriánskej Zelení Prečítajte si viac

“Som vďačný, že Force India mi dal šancu využiť túto novú príležitosť, “povedal. “Vždy bol môj sen pracovať pre výrobný tím.Nové pravidlá F1 [v roku 2017] zmenia hru a Bet365 poskytnú nášmu tímu dobrú príležitosť. ”

V tejto sezóne zostávajú štyri preteky a Hülkenberg sedí deviaty v hodnotení, za sebou – Sergio Pérez. Force India sa medzitým súperia s Williamsom na štvrté miesto v majstrovstvách konštruktérov, v ktorých majú desaťbodový náskok.Obaja majú motory Mercedes, zatiaľ čo Renault má svoje vlastné. “Pre zostávajúce preteky sa budem snažiť, aby Force India dosiahla Bet365 štvrté miesto,” povedal Hülkenberg. “Toto by bol skvelý úspech pre celý tím Force India, najväčší úspech vo svojej histórii a skvelý koniec fantastického času.” Hlavný muž tímu Force India Vijay Mallya povedal: Po strávení piatich rokov s Nico sa stal skvelým priateľom a prispel veľkým množstvom úspechu tímu. Je to vynikajúci pilot, ktorý za tento tím získal viac bodov ako ktokoľvek iný. Aj keď je to pravda, vynecháme Nico, rešpektujeme jeho rozhodnutie. “Po prvom rozbití F1 s Williamsom v roku 2010 má Hülkenberg 113 kariérnych pretekov. Jeho najlepšie miesto bolo štvrté miesto, ktoré Bet365 dosiahol trikrát.On tiež pretekár pre Sauber. Force India boli spojené s pohybom na 20-rok-starý francúzsky jazdec Esteban Ocon pre budúcu sezónu. Ocon, bývalý rezervný jazdec Renault, preteká pre tím Manor.

more: Bet365 Slovakia ( alternativny link ) – stávkové kancelárie